feng shui kompas

Czym jest Feng Shui?

 

Feng Shui jest starożytną nauką jak spożytkować otaczającą nas energię ze środowiska by osiągnąć nasze życiowe cele. Ocenia jakości życia przez obserwację i analizę otoczenia danej osoby. Jest sztuką, która może przynieść Ci harmonię, zdrowie, witalność, obfitość, szczęście w relacjach i pełną sukcesów karierę.

Filozofia Feng Shui jest bardzo prosta. Znaleźć dobrą energię Chi (Qi), zwrócić się w jej kierunku, podłączyć się pod nią i pozwolić aby płynęła dookoła.

Astrologia mówi nam, że powodzenie człowieka zależy w równych częściach od tzw. Kosmicznej trójcy Tian – Di – Ren, czyli połączenia „ludzkiego szczęścia” – twoich własnych działań, tego w co wierzysz i jak się zachowujesz, „niebiańskiego szczęścia” – twojego horoskopu astrologicznego czyli kiedy, gdzie, w jakich okolicznościach i w jakiej rodzinie przyszedłeś na świat i „ziemskiego szczęścia” – otoczenia w którym żyjesz. Szczęście ludzkie jest pod Twoją kontrolą, szczęście ziemskie jest całkowicie poza Twoją kontrolą, na szczęście ziemskie, którym właśnie zajmuje się Fen Shui możesz wpływać przez wspieranie form i kierunków i wykorzystywanie energii. Całkowita zmiana zewnętrznych form jest bardzo trudna lub wręcz niemożliwa.

Nie musisz wierzyć w Feng Shui. Ono działa niezależnie od tego czy jesteś jego świadomy. Jednak przez możliwość przynajmniej częściowego wpływu na swoje otoczenie możemy niesłychanie poprawić swoją jakość życia, zdrowie, relacje, dobrobyt czy karierę. Każdy jest kowalem swojego losu.

Szczęście Feng Shui osiąga maksymalny potencjał gdy towarzyszy mu równie silne i doskonałe szczęście ludzkie. Feng Shui daje nam możliwość – my musimy zdecydować czy z niej skorzystać czy nie, w zależności od naszych celów. Feng Shui wspomagane tworzonym przez nas szczęściem może być naszym wartościowym sprzymierzeńcem.

Feng Shui pozostaje w harmonii z naturą. Dzięki jego zasadom człowiek może użytkować korzystną energię płynącą z otoczenia do poprawy swojego życia, osiągania pomyślności i podniesienia swojej żywotności.

Co oferujemy?

Przeprowadzamy dokładną analizę miejsca zamieszkania klienta również miejsca gdzie pracuje. Przedstawiamy najkorzystniejsze propozycje układu i wykorzystania pomieszczeń, ustawienia łóżek i najważniejszych sprzętów oraz umiejscowienia wody pod kątem każdego z domowników, biorąc pod uwagę potencjał, z którym przychodzi na świat (szczęście niebiańskie).

Analizę wykonujemy w oparciu cele życiowe gospodarzy domu i adaptujemy do zmieniających się okoliczności i energii roku.

Służymy analizą i poradą przed zakupem ziemi, domu czy mieszkania odnośnie wpływu tej nieruchomości na ludzi, którzy będą tam przebywać. Przy budowie domu doradzamy rozkład pomieszczeń.