high-def-woman-tree-compressed

Kobiece poczucie własnej wartości: Wolność i Moc. 19 – 26 sierpnia 2023.

Być jak Drzewo

miedzy Ziemią a Niebem.

Uznaję własne, naturalne prawo do życia w wolności, radości i spełnieniu.

Czy nie traktujemy naszego życia za bardzo serio? Utykamy w codziennych problemach, przeciwnościach, dyskomforcie, oczekiwaniach i na wysokich poprzeczkach stawianych sobie i światu. Brakuje nam lekkości aby bawić się życiem. Aby nasze życie stało się świadomą grą, przygodą, zabawą potrzebujemy, między innymi, odkryć w sobie na nowo te dwie jakości: poczucie wolności i mocy.

Podczas tego warsztatu zajmiemy się szeroko pojmowanym tematem Wolności w każdym aspekcie i na wszystkich poziomach naszego życia. Będziemy rozpoznawać w sobie czym dla mnie jest wolność na poziomie indywidualnym, jakie są jej przeciwieństwa, czy ma dla mnie znaczenie i wartość, czy naprawdę jej pragnę. I jeśli tego zapragniemy, będziemy z lekkością i spontanicznie uwalniać wszelkie wyobrażenia, programy, uprzedzenia, idee, koncepty, które nas od tej wolności odgradzają i szukać swoich ścieżek do dobrego, radosnego życia. I wtedy pojawia się poczucie sprawczości i Mocy.

Tak, abyśmy ugruntowane w Matce Ziemi uwolnione od ciężarów i iluzji mogły wyciągnąć z łatwością i lekkością ramiona do Słońca jak piękne, mocne drzewa.

Co Cię czeka?

Krąg kobiet, ceremonie kobiece, medytacja, wizualizacja, arteterapia, malowanie intuicyjne, vision quest, psychobiologia, techniki uwalniania, elementy cichych ustawień wg Hellingera, terapia tańcem i ruchem, techniki i ceremonie szamańskie, taniec, śpiew, kontakt z naturą i żywiołami, budowanie relacji z własnym ciałem, gimnastyka słowiańska dla kobiet, joga, joga śmiechu, odpoczynek, dobra zabawa.

Prowadząca: Diana Poteralska-Łyżnik

Masaże (refleksoterapia twarzy, zoga face i kobido) i joga kundalini: Kasia Faliszewska

Termin: 19–26 sierpnia 2023 roku, rozpoczynamy kręgiem w sobotę ok. godz.16

Gdzie: Spiżarnia Kaszuny k/Ornety, odosobnione siedlisko położone nad własnym jeziorem w otoczeniu lasów i łąk na Warmii, przepyszna wegetariańska kuchnia z własnych i okolicznych produktów

Koszt: 1630 zł + koszty pobytu i pełnego wyżywienia 1600 zł płatne gospodyni Teresie

Kameralna grupa max 10 osób. Ilość miejsc ograniczona.

Miejsce rezerwuje przedpłata 300 zł na konto: Good Life Academy nr 27114020040000310258051062 oraz zgłoszenie telefoniczne lub e-mailem.

Good Life Academy tel. 695333035, kontakt@goodlifeacademy.pl