gimnastyka słowiańskich kobiet

Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet. Czwartki godzina 19.00. Obowiązują zapisy.

Gimnastyka Słowiańska – 27 ćwiczeń, naładowanych energią tylko dla kobiet.

Czwartki 19.00-21.00.

Prowadzi: Diana Poteralska-Łyżnik


Z punktu widzenia ENERGETYKI – ćwiczenia oczyszczają i poszerzają kanały energetyczne, zwiększają potencjał. Z punktu widzenia PSYCHOLOGII – przyczyniają się do wzmocnienia “słabych punktów” w nas, poprawiają samoocenę i psychologiczną stabilność, wiarę w siebie i zwiększają intuicję. Z FIZYCZNEGO punktu widzenia poprawiają elastyczność i sprawność, korygują sylwetkę i postawę, harmonizują pracę wszystkich organów i systemów w ciele.
Zajęcia polepszają kształt piersi (zaobserwowano poprawę po ciąży, karmieniu piersią), korygują postawę, pomagają chronić zdrowie kobiety, pomagają w problemach zajścia w ciążę, przy menopauzie i bolesnym miesiączkowaniu.
Zaobserwowano wpływ na życie intymne. Wzmacniają się mięśnie gładkie pochwy oraz zwiększa się energetyczny potencjał kobiety. Zwiększa się seksualność i atrakcyjność. Kobieta osiąga dużą przyjemność w relacjach seksualnych, z tego wynika większa przyjemność dla jej partnera.
Praktykujące gimnastykę słowiańską kobiety często znajdują swoje połowy, wychodzą za mąż, rodzą dzieci i odnajdują swoje przeznaczenie i cel w życiu. Otwiera się podświadoma pamięć pokolenia, przychodzi nowa informacja i energia rodu.
Uczestniczyć w warsztatach i zajęciach mogą kobiety i dziewczyny w każdym wieku oraz z różną kondycją. Praktyki wspaniale pomagają kobietom w ciąży przygotować się do porodu oraz macierzyństwa.

Cena za zajęcia 70 zł.