ZeRi

Ze Ri – sztuka doboru dat.

 

Świadomy wybór dat jest bardzo przydatny przy podejmowaniu ważnych życiowych decyzji i przedsięwzięć zarówno na gruncie osobistym jak i zawodowym.

Człowiek jest nierozerwalnie powiązany z czasem i przestrzenią. Ze Ri – chińska sztuka doboru dat łączy w sobie aspekt szczęścia niebiańskiego, zależnego od momentu Twojego przyjścia na świat ze szczęściem ludzkim bo to my dokonujemy wyboru. Dzieli czas na lata, miesiące, dni i godziny każdemu przyporządkowując jeden z 12 rodzajów jakości zwanych umownie zwierzętami. Każdy dzień niesie za sobą inny rodzaj energii, która sprawia, że do pewnych działań dany dzień nadaje się bardziej do innych mniej. Na przykład w dzień, który niesie za sobą energie rozpoczęcia powinniśmy coś zaczynać czy otwierać a nie kończyć czy zamykać, na co lepszy jest inny dzień.

Dobieramy daty aby wpierał nas czas ten kompatybilny z nami i tym co chcemy robić. Dobrych dat nie jest za dużo więc trzeba je naprawdę dobrze wybrać.

Biorąc po uwagę Twoją datę urodzenia dobiera się daty jak również godziny dobre dla Ciebie pod konkretną czynność, którą planujesz wykonać.

Dobór dat ma olbrzymie znaczenie przy ważnych wydarzeniach życiowych takich jak oświadczyny, ślub, rozstanie, rozwód, otwarcie firmy, nabycie nieruchomości, ważne negocjacje, podpisywanie kontraktów i umów, procedury medyczne (operacje), kuracje odmładzające i oczyszczające, przejścia na dietę.