Timewaver

TimeWaver Frequency – terapia XXI wieku – elektroterapia o szerokim zakresie częstotliwości.

Terapia urządzeniami TimeWaver to jedna z najbardziej zaawansowanych i innowacyjnych terapii na świecie. Wykorzystuje zarówno podejście holistyczne jak i supernowoczesną technologię.
Korzysta z tradycyjnej medycyny chińskiej, ajurwedy jak i medycyny kwantowej oraz psychosomatyki.

TimeWaver to niemieckie urządzenie korzystające z praktycznych zastosowań fizyki kwantowej. Technologia ta rozwija się od kilkudziesięciu lat jednak dopiero niedawno stosuje się ją w urządzeniach medycznych.

Technologia TimeWaver Frequency – to spojrzenie na człowieka jako zjawisko bioelektryczne, gdzie nasze życie to przebiegi impulsów elektrycznych we wszystkich przestrzeniach naszego ciała.

System regulacji przepływu energii stosowany przez terapeutów w celach profilaktycznych, wspomaga leczenie wg. medycyny akademickiej. Zabiegi elektroterapeutyczne, rewitalizacyjne, mające na celu odnowę i rehabilitację ludzkiego organizmu bazują na aktualnej wiedzy naukowej, m.in. na osiągnięciach postępowej fizyki i jak i biofizyki.

Leczenie wielu problemów zdrowotnych można wesprzeć posługując się specyficznymi częstotliwościami elektrycznymi w celu harmonizowania i optymizacji ludzkiego organizmu. Metoda TW Frequency umożliwia rozbudzenie procesów odnowy, regulacji, optymalizacji i rehabilitacji ludzkiego organizmu stanowiąc metodę komplementarną w przypadku występowania bólu, chorób zwyrodnieniowych i psychicznych. To narzędzie pomagające w harmonizowaniu ludzkiego ciała i swobodnym przepływie uzdrawiającej energii – uruchamia mechanizmy własne organizmu, odnawia środowisko komórkowe i udoskonala komunikację między komórkową.

Urządzenie TimeWaver Frequency otrzymało certyfikat CE na mocy dyrektywy 93/42 EWG. Jest to urządzenie skonstruowane do celów leczniczych w przypadku wystąpienia określonych schorzeń wymienionych w instrukcji obsługi.

Zapraszamy na kompleksową terapię, która pomoże Ci usunąć problemy zarówno psychiczne, energetyczne jak i fizyczne, które Cię obciążają. Korzystając z tej metodologii można wesprzeć leczenie z depresji, zaburzeń nerwowych oraz różnych chorób chronicznych. Dodatkowo prowadzimy także kompleksowy detox, usuwanie pasożytów oraz normalizację i stymulację wszystkich organów.

Pracujemy również na urządzeniu TimeWaver McMakin FSM, które dostarcza naszemu ciału mikroprądy o specyficznie, precyzyjnie dedykowanych częstotliwościach. Jest to terapia z zakresu elektromedycyny. Oferujemy również wgrywanie indywidualnych programów na Healy.

Terapię na TimeWaver prowadzi Diana Poteralska-Łyżnik

Zapisy:  695333035, email: kontakt@goodlifeacadamy.pl

Cena konsultacji:  TW Frequency i TW McMakin 350 zł za konsultację i terapię. Czas trwania 2-3h.

broszura-pl-opt