Diana Poteralska-Łyżnik

W ciągu mojego życia dane mi było odegrać wiele ról z pozoru nieprzystających do siebie, które złożyły się na to kim jestem dzisiaj. Spędziłam 20 lat pracując w korporacjach, na kierowniczych stanowiskach zajmując się marketingiem, Public Relations, sponsoringiem i CSR, nabierając mnóstwo praktyki, doświadczeń i umiejętności pracy w biznesie. Równocześnie, w każdej wolnej chwili intensywnie szkoliłam się w dziedzinach związanych z rozwojem osobistym i podnoszeniem jakości życia. Ta praktyka pozwoliła mi zachować siebie, swoja równowagę wewnętrzną i dobre samopoczucie podczas pracy, która wymagała dużo czasu i poświęceń.

Zdobyłam wiele umiejętności, którymi teraz dzielę się pod postacią wiedzy, doświadczeń i codziennej praktyki dobrego, pełnego satysfakcji życia.

Jestem coachem (ze specjalizacją w Diet Coachingu), arteterapeutką i konsultantką Chińskiej Astrologiii (Feng Shui, BaZi i ZeRi – sztuki doboru dat). Prowadzę indywidualne sesje terapii regresyjnej Life Flow Therapy, detoksy, porady dotyczące zdrowego odżywiania i oczyszczania oraz suplementację.

Od 5 lat prowadzę Kręgi Kobiet i wyjazdowe warsztaty rozwojowe dla kobiet.

Od lutego 2016 roku weszłam na nową ścieżkę, która wołała mnie już od dawna i zostałam doulą aby towarzyszyć kobietom w najważniejszym momencie ich życia – przy urodzeniu dziecka.Wstępem do mojego rozwoju były Medytacja Transcendentalna i Hatha Joga, które ukształtowały moje ciało i umysł.

Na mojej drodze spotkałam wielu wspaniałych nauczycieli, których obecność, wsparcie i prowadzenie pomogło mi uwolnić się od traum, ograniczeń i wzorców, oraz otworzyło przede mną nowe światy wewnątrz i wokół mnie. Nauczyłam się od nich wiele skutecznych metod i technik rozwojowo – terapeutycznych w pracy ze sobą, z ludźmi, z przestrzenią, z czasem, z energiami i przewodnikami duchowymi.

Uczestniczyłam i ukończyłam wiele warsztatów i szkoleń, m.in:

 • Warsztaty I i II stopnia Feng Shui i BaZi, warsztaty ZeRi i Xuang Kong w szkole Master Consulting Anny Sztandery oraz prowadzone przez nauczycieli Master Academy of Chinese Metaphysics z Kuala Lumpur
 • Studium Diet Coachingu Urszuli Mijakowskiej.
 • Kursy Silva Mind Control.
 • Liczne szkolenia biznesowe, m.in.: 7 Nawyków Skutecznego Działania F. Coveya, Time Management, Change Management, etc.
 • Dwuletnie Studium Warsztatowe Terapii przez Sztukę Haliny Szejak vel Żeak oraz Letnią Szkołe Arte Terapii
 • Life Flow Therapy – w ramach Szkoły Rozwoju Profesjonalistów New Dawn Transformacja Sary Zięborak.
 • Cztery poziomy szkoleń rozwojowych z Kristosem Tsompanelisem i Fosterem Perry
 • Wiele warsztatów rozwojowych Alicji Bednarskiej i Ewy Foley, której detoksy stanowią do dziś podstawę mojej wiedzy o oczyszczaniu organizmu.
 • Inne warsztaty nauczycieli polskich i zagranicznych, z dziedziny coachingu, terapii i rozwoju osobistego.
 • Od wielu lat organizuję i uczestniczę we wszystkich warsztatach Dwupunktu (synchronizacji kwantowej) prowadzonych przez Renatę Arendt-Dziurdzikowską.
 • Od 13 lat zasiadam w kobiecym kręgu szamańskim Joanny Rus. Kształciłam się również u pary szamanów Mattie i Dave’a Thompson z USA.
 • Od końca 2013 roku jestem certyfikowaną liderką jogi śmiechu i prowadzę jej sesje i warsztaty w Akademii, jak również dla firm.
 • Od kwietnia 2016 jestem instruktorką gimnastyki słowiańskiej dla kobiet, która okazała się moją wielką pasją. Prowadzę zarówno warsztaty weekendowe, jak i regularne sesje 2 razy w tygodniu.
 • Od jesieni 2016 do mojego portfolio doszła jeszcze jedna umiejętność i pasja – prowadzenie terapii urządzeniem TimeWaver Frequency, które jest urządzeniem kwantowym na miarę XXII wieku, działającym zarówno przez częstotliwości na ciało fizyczne ale również komunikującym się i wprowadzającym zmiany do pola informacyjnego człowieka.
 • W ostatnich latach zainteresowałam się Totalną Biologią (Recall Healing, Psychobiologia). Wiedza ta, stanowi brakujące ogniwo dla wszystkich moich umiejętności i technik i patrzenia na człowieka jako wielowymiarową całość. W październiku 2018 ukończyłam Akademię Psychobiologii Marzanny Radziszewskiej – Konopki i używam tej wiedzy we wszystkich prowadzonych przeze mnie warsztatach, terapiach, spotkaniach jak również prowadzę konsultacje dla klientów oparte na Psychobiologii.
 • W grudniu 2018 ukończyłam Kurs Funkcjonalnej Terapii Trzewi (Starosłowiański Masaż Brzucha) i zachwycona tą holistyczną techniką. wywodzącą się z naszych korzeni, zapraszam na zabiegi rozluźniające narządy jamy brzusznej.

Moją pasją są: podróże – od lat jeżdżę po całym świecie, karmiąc moją duszę energią nowych miejsc i ludzi; rozwój i podnoszenie poziomu świadomości, (moim jedynym guru jest David Hawkins i jego publikacje), joga, która uprawiam intensywnie od kilkudziesięciu lat-  od ostatnich 5 lat w formie jogi kundalini. Moją pasją i powołaniem jest też gimnastyka słowiańskich kobiet.

Z dużym zainteresowaniem zgłębiam również tajniki oczyszczania i odżywiania organizmu i ich wpływ na zdrowie i jakość naszego życia. 

Ciągle poszerzam swoją wiedzę i podnoszę kwalifikacje, uczę się i rozwijam. Twórczo łączę różne techniki i metody, mam własny styl pracy, dostosowany indywidualnie do każdego, stanowiący syntezę tego co nauczyłam się i doświadczyłam przez ostatnie 24 lata

Na co dzień dbam o wysoką jakość życia, odpowiedzialnie wybieram myśli i uczucia. Pielęgnuję stan wdzięczności.

W życiu towarzyszą mi: dwoje dorosłych już dzieci, pies oraz mnóstwo roślin, kryształów i kamieni, które dbają o moje uziemienie.

Tel: 695333035, Email: kontakt@goodlifeacademy.pl