Diana Poteralska-Łyżnik

 W ciągu mojego życia dane mi było odegrać wiele ról z pozoru nieprzystających do siebie, które złożyły się na to kim jestem dzisiaj. Spędziłam 20 lat pracując w korporacjach, na kierowniczych stanowiskach zajmując się marketingiem, Public Relations, sponsoringiem i CSR nabierając mnóstwo praktyki, doświadczeń i umiejętności pracy w biznesie. Równocześnie, w każdej wolnej chwili intensywnie szkoliłam się w dziedzinach związanych z rozwojem osobistym i podnoszeniem jakości życia. Ta praktyka pozwoliła mi zachować siebie, swoja równowagę wewnętrzną i dobre samopoczucie podczas pracy, która wymagała dużo czasu i poświęceń.

Zdobyłam wiele umiejętności, którymi teraz dzielę się pod postacią wiedzy, doświadczeń i codziennej praktyki dobrego, pełnego satysfakcji życia.

Jestem coachem (ze specjalizacją w Diet Coachingu), arteterapeutką i konsultantką Chińskiej Astrologiii (Feng Shui, BaZi i ZeRi – sztuki doboru dat). Prowadzę indywidualne sesje terapii regresyjnej Life Flow Therapy, detoksy, porady dotyczące zdrowego odżywiania i oczyszczania oraz suplementację.

Wspólnie z Alicją Bednarską prowadzę Kręgi Kobiet i wyjazdowe warsztaty rozwojowe dla kobiet.

Od lutego 2016 roku weszłam na nową ścieżkę, która wołała mnie już od dawna i zostałam doulą aby towarzyszyć kobietom w najważniejszym momencie ich życia – przy urodzeniu dziecka.

Wstępem do mojego rozwoju były Medytacja Transcendentalna i Hatha Joga, które ukształtowały moje ciało i umysł.
Na mojej drodze spotkałam wielu wspaniałych nauczycieli, których obecność, wsparcie i prowadzenie pomogło mi uwolnić się od traum, ograniczeń i wzorców, oraz otworzyło przede mną nowe światy wewnątrz i wokół mnie. Nauczyłam się od nich wiele skutecznych metod i technik rozwojowo – terapeutycznych w pracy ze sobą, z ludźmi , z przestrzenią, z czasem, z energiami i przewodnikami duchowymi.
Uczestniczyłam i ukończyłam wiele warsztatów i szkoleń, m.in:
Warsztaty I i II stopnia Feng Shui i BaZi, warsztaty ZeRi i Xuang Kong w szkole Master Consulting Anny Sztandery oraz prowadzone przez nauczycieli Master Academy of Chinese Metaphysics z Kuala Lumpur
Studium Diet Coachingu Urszuli Mijakowskiej
Kursy Silva Mind Control
Liczne szkolenia biznesowe, m.in.: 7 Nawyków Skutecznego Działania F. Coveya, Time Management, Change Management, etc.
Dwuletnie Studium Warsztatowe Terapii przez Sztukę Haliny Szejak vel Żeak oraz Letnią Szkołe Arte Terapii
Whole Hearted Healing (WHH) i Peak States Therapy u Sary Zięborak, które kontynuuję w ramach Life Flow Therapy – Szkoły Rozwoju Profesjonalistów New Dawn Transformacja
Cztery poziomy szkoleń rozwojowych z Kristosem Tsompanelisem i Fosterem Perry

Wiele warsztatów rozwojowych Alicji Bednarskiej i Ewy Foley, której detoksy stanowią do dziś podstawę mojej wiedzy o oczyszczaniu organizmu.

Inne warsztaty nauczycieli polskich i zagranicznych, z dziedziny coachingu, terapii i rozwoju osobistego.

Od 12 lat zasiadam w kobiecym kręgu szamańskim Joanny Rus. Kształcę się również u pary szamanów Mattie i Dave’a z USA.

Od końca 2013 roku jestem certyfikowaną liderką jogi śmiechu i prowadzę jej sesje i warsztaty w Akademii, jak również dla firm.

Od kwietnia 2016 jestem instruktorką gimnastyki słowiańskiej dla kobiet, która okazała się moją wielką pasją.

Od jesieni 2016 do mojego portfolio doszła jeszcze jedna umiejętność i pasja – prowadzenie terapii urządzeniem TimeWaver Frequency, które jest urządzeniem kwantowym na miarę XXII wieku, działającym zarówno przez częstotliwości na ciało fizyczne ale również komunikującym się i wprowadzającym zmiany do pola informacyjnego człowieka.

W ostatnim roku zainteresowałam się Totalną Biologią (Recall Healing, Psychobiologia) i rozpoczęłam kształcenie się w tym kierunku, który dla mnie stanowi brakujące ogniwo dla wszystkich moich umiejętności i technik i patrzenia na człowieka jako wielowymiarową całość.

Moją pasją są: podróże – od lat jeżdżę po całym świecie, karmiąc moją duszę energią nowych miejsc i ludzi; taniec 5 rytmów i Movement Medicine który praktykuję z radością, od początku tej metody w Polsce, joga, która uprawiam intensywnie od kilkudziesięciu lat-  od ostatnich 4 lat w formie jogi kundalini. Moją pasją i powołaniem jest też gimnastyka słowiańskich kobiet.

Z dużym zainteresowaniem zgłębiam również tajniki oczyszczania i odżywiania organizmu i ich wpływ na zdrowie i jakość naszego życia. 

Ciągle poszerzam swoją wiedzę i podnoszę kwalifikacje, uczę się i rozwijam. Twórczo łączę różne techniki i metody, mam własny styl pracy, dostosowany indywidualnie do każdego, stanowiący syntezę tego co nauczyłam się i doświadczyłam przez ostatnie 23 lata
Na co dzień dbam o wysoką jakość życia, odpowiedzialnie wybieram myśli i uczucia. Pielęgnuję stan wdzięczności.

W życiu towarzyszą mi: dwoje dorosłych już dzieci, pies oraz mnóstwo roślin, kryształów i kamieni, które dbają o moje uziemienie.