goodlifeacademy

Misja Akademii Dobrego Życia

Każdy z nas chodził do szkoły gdzie wkładano nam do głowy mnóstwo wiedzy tłumaczącej otaczający nas świat. Jednak po tylu latach spędzonych na nauce wchodzimy w życie nadal pozbawieni tej najpotrzebniejszej wiedzy. Jak żyć aby nasze życie było dobre, satysfakcjonujące i spełnione?

Uczymy się przez całe życie ale warto nie czekać aż życie nas wszystkiego nauczy.Uczymy się z naszych doświadczeń, obserwujemy nasze otoczenie a w dobie internetu cały świat. Ale można inaczej.

Akademia oparta jest na wierze, ze podstaw dobrego życia można się nauczyć.

W GoodLlifeAcademy chcemy aby każdy wyniósł tę podstawową, pomagającą w życiu wiedzę : jak prawidłowo oddychać, co jeść aby być zdrowym, jak się relaksować , jak uwalniać się od traum, jak żyć w zgodzie z cyklami natury nie tracąc zdobyczy cywilizacji, jaką wybierać przestrzeń dla siebie aby wspierała moje zdrowie, finanse, dobre samopoczucie etc.

Chcemy aby Good Life Academy była też otwartą platformą wymiany sprawdzonych metod, odkryć, pomysłów, działań, które podnoszą jakość życia, sprawiają że ludzie, którzy ich doświadczają czują się zdrowsi, bardziej zadowoleni z życia, milsi dla otoczenia, piękniejsi. My ze swej strony będziemy nieustająco poszukiwać sposobów na lepsze życie, publikować zarówno nowe odkrycia naukowe jak i receptury naszych babć, sprawdzone kuracje i przepisy, motywujące myśli i inspiracje, piękne, budzące dobrą energię obrazy, pozytywne akcje.

Będziemy gromadzić wokół siebie ludzi -mistrzów w swoich dziedzinach czy to jest praca z oddechem, medycyna naturalna, energetyczne masaże, terapie dźwiękiem itp. – którzy będą regularnie oferować swoje sprawdzone usługi. Będziemy zapraszać gości, którzy mogą nas zainspirować.

Chcemy rozszerzać swoją działalność tak aby powstała prawdziwa Akademia Dobrego Życia. Aby ktoś, być może młody człowiek u progu życia, mógł wstąpić w jej progi i nauczyć się rzeczy najpotrzebniejszych aby dobrze żyć.

Oferujemy sesje indywidualne i grupowe, warsztaty, analizy. Dobieramy suplementy. Uczymy, pomagamy i inspirujemy do dobrego życia.

Diana Poteralska-Łyżnik

[readon2 url=”/o-nas/41-diana-poteralska-lyznik.html”] O mnie[/readon2]