high-def-woman-tree-compressed

Kobiece poczucie własnej wartości. Kaszuny k/Ornety 16 – 23 lipca 2022.

Być jak Drzewo

miedzy Ziemią a Niebem.

Uznaję własne, naturalne prawo do życia w wolności, radości i spełnieniu.

Świat się zmienił. My kobiety też się zmieniłyśmy.
Potrzebujemy zdefiniować się na nowo ze wszystkimi naszymi emocjami, naszą słabością i siłą, naszą mocą twórczą i pragnieniem dobrego życia w miłości, harmonii i spokoju. Czas na zrozumienie kim jestem i za czym stoję, czas kreacji naszego życia najwyższej jakości będąc w polu serca i łona, w połączeniu z Matką Ziemią.

Podczas warsztatu będziemy odkrywać gdzie i kiedy zachwiane zostało nasze poczucie własnej wartości. Będziemy krok po kroku uzdrawiać traumy, zmieniać wzorce i przekonania, odnajdywać swoje zasoby, przywracać zagubione cząstki duszy. Będziemy budować pozytywny obraz siebie, odzyskamy poczucie własnej wartości z jakim się urodziłyśmy. Będziemy budować oparcie w sobie i swoim rodzie. Nauczymy się wspierać inne kobiety i czuć się przez nie wspierane budując siostrzaność. Będziemy pielęgnować swoje talenty, umiejętności i postawy, które pozwolą nam czerpać energię Ziemi i Nieba. Być w nieustannym przepływie jak piękne i mocne drzewa.

Co Cię czeka:

Krąg kobiet, ceremonie kobiece, medytacja, wizualizacja, arteterapia, malowanie intuicyjne, vision quest, elementy cichych ustawień systemowych wg Hellingera, Mapa poziomów świadomości wg Hawkinsa, Psychobiologia, techniki i ceremonie szamańskie, terapia tańcem i ruchem, kontakt z naturą i żywiołami, budowanie relacji z własnym ciałem, gimnastyka słowiańska, joga, joga śmiechu, odpoczynek.

Diana Poteralska-Łyżnik – Inspiratorka, towarzysząca na drodze rozwoju świadomości i poznania siebie, arteterapeutka, liderka jogi śmiechu, instruktorka gimnastyki słowiańskiej, konsultantka Feng Shui, BaZi i ZeRi,. Prowadzi sesje terapii regresyjnej LFT, Psychobiologii oraz pola informacyjnego TimeWaver. Jako Diet Coach pomaga zmieniać nawyki żywieniowe, przeprowadza detoksy i suplementację. Założycielka Good Life Academy – centrum terapii holistycznych i rozwoju osobistego. Współtwórczyni Festiwalu Kobiet. Prowadzi kręgi, warsztaty i ceremonie dla kobiet.

Termin: 16 – 23.07 2022 roku, zapoznawczy krąg – sobota godz.16

Gdzie: Spiżarnia Kaszuny k/Ornety, położona nad własnym jeziorem w otoczeniu lasów na Warmii, przepyszna wegetariańska kuchnia Teresy

Koszt: 1600 zł + koszty pobytu i pełnego wyżywienia 1260 zł, przy wpłacie zaliczki od 1 do 13 czerwca niższa cena warsztatu 1500 zł

Kameralna grupa max 10 osób. Ilość miejsc ograniczona.

Miejsce rezerwuje przedpłata 200 zł na konto: Good Life Academy nr 27114020040000310258051062 oraz zgłoszenie telefoniczne lub e-mailem.

Good Life Academy tel. 695333035, kontakt@goodlifeacademy.pl