Związki, partnerstwo, seksualność – relacje w świetle Totalnej Biologii; 1.06.19 g.10-18

Czy rzeczywiście ci porządni faceci są już zajęci, albo są gejami?

Czy wszystkie baby to zołzy?

Czy jest możliwe stworzenie szczęśliwego związku?

Czy to jakiś pech, że trafiają mi się ciągle podobni mężczyźni/kobiety?

Jak to się stało, że wybrałam/em orientację homoseksualną?

Czemu w małżeństwie nie ma dzieci?

Czemu nie odczuwam przyjemności z sexu?

Tak być NIE MUSI!

Zapraszamy na następne spotkanie z serii Totalna Biologia w zdrowiu i życiu.

Warsztat ten, jakkolwiek dotyczy Totalnej Biologii, jest w 60% autorskim rozwinięciem tematyki. Powstał w oparciu o osobiste doświadczenia i doznania prowadzącego.

Wszystkie wzorce są w nas wtłaczane poprzez cierpienie jakie przechodzili nasi rodzice i przodkowie. To za ich pomocą nasza podświadomość kreuje nam dzień powszedni.

Niestety te rodzinne podświadome wzorce także wyszukują dla nas partnerów. Choćbyśmy nie wiem jak byli przekonani o naszym stanie zakochania, to i tak to nie nasz wybór. Dla osób dopiero rozpoczynających przygodę z Totalną Biologią może to być trudne do przyjęcia, ale niestety takie są biologiczne reguły.

Jednakże kiedy już je dostrzeżemy istnieje możliwość wymiany tych zasad na nowe, lepsze. Nie musimy powtarzać historii przodków.

Przy podejściu biologicznym TO JAKI JEST PARTNER NIE JEST WAŻNE. On jest tylko owocem mojej nieświadomej kreacji. Chcesz, żeby się zmienił? Odkryj swoje kody! ON NAPRAWDĘ RÓWNIEŻ PRAGNIE HARMONII W ZWIĄZKU Z TOBĄ! To co wysyca naszą relację emocjami zależy od nas samych, od wzorców partnerstwa jakie nosimy w sobie.

Burzliwy związek zostawia swoje piętno nie tylko w naszej sferze emocjonalnej, ale wpływa także na stan zdrowia fizycznego. Dlatego na spotkaniu zajmiemy się również naszym ciałem.

Inne zagadnienia poruszane na warsztacie:

– seksualność w związku

– biologiczna para – samiec i samica

– biologia a kompleks Edypa/Elektry

– zdrowotne konsekwencje zaburzonych relacji – bezpłodność, brak orgazmu, depresja, nietrzymanie moczu, ciąża pozamaciczna, egzemy, alergie, nowotwory i wiele in.

Prowadzi: Tomasz Grzymkowski

Od 30 lat jego pasją jest terapia psychosomatyczna. Ukoronowaniem tej ścieżki było dla niego poznanie Biologii Totalnej/Recall Healing, która uwiodła go swoją niezwykłą precyzją diagnozy, ukazała mu logikę i mądrość praw natury. Stosuje interpretację wzajemnych związków naszego ciała, emocji i umysłu (także w połączeniu z analizą snów).

Swoją przygodę terapeutyczną zaczynał jako osteopata zajmujący się kręgosłupem wykorzystując miękkie techniki manualne. Na przestrzeni lat poszukiwał coraz skuteczniejszych metod radzenia sobie z dolegliwościami.

Dopiero w prawach BioLogiki zobaczył źródło naszych życiowych bolączek.

Od 10 lat poświęcił się praktycznie wyłącznie metodzie UZDRAWIANIA PRZEZ ŚWIADOMOŚĆ.

Termin: Sobota 1 czerwca 2019, g 10-18

Koszt: 260 zł

Zapisy: tel. 695333035, Email: kontakt@goodlifeacademy.pl