JOGA JIN dla kobiet – zrelaksowana miednica. Warsztat 18.03.2018

Zrelaksowana miednica, otwarte biodra – o tym ludzie żyjący w cywilizacji zachodniej często mogą tylko marzyć. Albo praktykować jogę, która przygotowuje ciało do pozycji siedzącej – innej niż na krześle. Zapraszam na warsztat, podczas którego skupimy się na pracy z obszarem miednicy i – w sposób istotny z nią związanych – stóp.
Warsztat jest podzielony na dwie sesje 3-godzinne sesje, z lekkim posiłkiem w przerwie:

1. HARMONIA. 10.00 – 13.00. Na tą sesję składa się sekwencja asan aktywizujących mięśnie (jang), po której następuje sekwencja skupiona na pracy z powięzią (jin).
2. RELAKS. 14.00 – 17.00. Sesja kontynuująca sekwencję jogi jin; długie pozycje przeplatane są automasażem mięśniowo powięziowym na piłeczkach.

POWIĘZIOWA JOGA JIN. Stres, traumy, przebyte choroby, kontuzje i związane z nimi wszystkimi emocje – zostają zapisane w ciele. Magazynem traum jest system powięzi, który przenika i otacza mięśnie, kości i organy wewnętrzne. Powięziowa joga jin jest metodą opracowaną właśnie pod kątem pracy z powięzią. Oprócz klasycznej jogi jin, obejmuje także rozluźnianie mięśniowo-powięziowe (przy pomocy piłek) i mindfulness. Istotą tej odmiany jogi jest bezruch; poddanie się przyjętej pozycji i upływowi czasu. Mięśnie są rozluźnione, a oddech świadomy; blokady rozpuszczają się, a miejsca zapomniane, odrętwiałe lub spięte wracają do życia. Zwiększa się świadomość ciała, a także elastyczność i odporność na stres.

Info i zapisy: kontakt@satjoga.pl, tel. 695 911 880

Koszt: 200zł / warsztat – 2 sesje, 120zł / 1 sesja. W cenie warsztatu jest zawarty wegański, lekki posiłek; zupa, owoce, bakalie.

Praktyka odbywa się w kameralnej grupie 10 osób.

Miejsce na warsztat rezerwuje zgłoszenie mailem (koniecznie zaznacz, czy rezerwujesz całość, czy wybrany moduł) oraz wpłata 50zł bezzwrotnej zaliczki na konto:
21 1240 1095 1111 0000 0309 5083, Agnieszka Czumaj
W przypadku rezygnacji z udziału w warsztacie 7 dni przed terminem, zaliczka może być zwrócona, o ile zgłosi się ktoś na zwolnione miejsce.