Yogattractive

yogaattractiveYOGATTRACTIVE – TRZY SEKRETY PIĘKNEJ TWARZY

INFORMACJE O METODZIE

Mięśnie nie kończą się na szyi!

Mamy ponad 80 mięśni twarzy i szyi, tworzących siatkę tuż pod skórą i bezpośrednio do niej przymocowanych. Wiemy, że sport jest niezbędny ciału, jednak twarz traktujemy po macoszemu, stosując jedynie kosmetyki (często chemiczne). Tymczasem nic nie zastąpi ruchu!

Autorska metoda Yogattractive została zainspirowana wynikami prac naukowych nad fizjologią  jogi w Cambridge University i opracowana z myślą o kobietach w każdym wieku, by oddać w ich ręce skuteczne i naturalne narzędzia pielęgnacji twarzy.

Metoda Yogattractive czerpie także z wielowiekowej tradycji jogi, wykorzystujac techniki oddechu, uważności i samoświadomości.

Zajęcia i warsztaty prowadzone są przez instruktorów akredytowanych w Yoga Alliance, z dodatkowym certyfikatem Yogattractive.

Yogattractive opiera się na synergii trzech elementów w ramach jednej sesji:

  • Ujędrnia mięśnie twarzy dzięki ćwiczeniom w odpowiedniej kolejności (mięśnie bronią się przed grawitacją, twarz zachowuje bardziej młodzieńczy kontur)
  • Poprawia ukrwienie twarzy i równowagę hormonalną dzięki wybranym asanom (rozświetlona skóra, mniej zmarszczek, lepszy metabolizm)
  • Przyspiesza proces detoksyfikacji usprawniając krążenie limfatyczne poprzez auto-masaże: Chiński Wuchu i Japoński Tanaka (likwidacja opuchlizny)

Bardzo ważnym elementem tej metody jest też poprawa samopoczucia i samooceny u kobiet, bo pomaga polubić własną twarz!

Yogattractive to także element terapeutyczny: prewencja krótkowzroczności i uwalnianie napięć mięśniowych mogących objawiać się bólem lub np nocnym zgrzytaniem zębów.

Metoda Yogattractive jest nowością na Europejskim rynku, teraz dostepną do wypróbowania, „na własnej skórze”, w Akademii Dobrego Życia.

Zajęcia odbywają się w każdy wtorek o godz. 19 do 20.30. Zapraszamy!

Prowadzi Olga Szemley-Goudineau.