Poczuj lekkość bytu z Satori.

SATORI to japońskie demony, które potrafią czytać w sercach napotkanych osób, natychmiast oznajmiając, to co tam zobaczyły.

SATORI to po japońsku również olśnienie, pełne zrozumienie, oświecenie.

Zapraszam na kameralny mini-warsztat, którego celem jest poszerzenie wewnętrznego poczucia wolności i wzmocnienie odczuwania szczęścia, radości i miłości w twoim życiu.

Sytuacje się zdarzają, ale to, jak je odbierasz zależy od ciebie, to zawsze twój wybór. Możesz, stawiając się w roli ofiary ubolewać nad tym co Cię spotyka, obwiniając innych, los i siebie samego, siebie samą. Albo, możesz, odkryć i uwierzyć, że to co cię spotyka, zdarza się nie tobie, lecz dla ciebie i stać się świadomym autorem, świadomą autorką, swojego życia. 

Wyjście z roli ofiary możliwe jest poprzez wybaczenie. Kiedy przestajesz postrzegać działanie (innej osoby, losu, swoje własne), jako krzywdzące, nie możesz już być jego ofiarą. Wybaczenie oznacza odebranie sprawcy (kimkolwiek by był) mocy krzywdzenia. Wybaczenie oczyszcza umysł, wyzwala od lęku, otwiera na miłość.

Mimo tych korzyści, rola ofiary, może zdawać się atrakcyjna. Dzięki niej wolno oceniać sprawcę i czuć się od niego lepszą, lepszym. Pozwala winić go za wszelkie niepowodzenia i w ten sposób uciekać od odpowiedzialności za własny los i od własnego poczucia winy.

To całkiem nęcące, jednak, jeśli chcesz kreować własne szczęście, zaryzykuj i odważ się wybaczyć. Wybaczyć innym, wybaczyć losowi, wybaczyć sobie.

Jeśli się zdecydujesz, wówczas, podczas warsztatu, w bezpiecznej, kameralnej atmosferze (grupa do 3 uczestników), przy wsparciu doświadczonej psychoterapeutki:

– poznasz i przepracujesz nieświadome przekonania i schematy, które kierowały Twoim postępowaniem, 

– uwolnisz się od lęku (nie zawsze uświadamianego), który związany jest z rolą ofiary,

– zrozumiesz lekcję jaką niosła ze sobą sytuacja, w której tę rolę odgrywałaś, odgrywałeś,

– dostrzeżesz korzyści wynikające z sytuacji, która Cię spotkała,

– nauczysz się stosować proces wybaczania jako sposób budowania trwałego, wewnętrznego poczucia szczęścia.

Narzędziem pomagającym w odnalezieniu, bardziej lub mniej ukrytego obszaru, w którym, świadomie lub nieświadomie, grasz rolę ofiary jest gra SATORI, która w przyjazny sposób pomaga porzucić tę rolę i uczy procesu kreatywnego wybaczania, który możesz stosować samodzielnie w swoim życiu.

Uwaga

Uczestnictwo w  warsztacie wiąże się z intensywną pracą własną. 

Prowadząca : Joanna Szymanderska – psycholożka, psychoterapeutka transpersonalna, autorka podejścia Terapia SAS

Termin

Do ustalenia godz.11.00 – 15.00 z krótkimi przerwami

Podana godzina zakończenia jest orientacyjna, faktyczny czas trwania będzie zależał od procesów zachodzących podczas gry i potrzeb uczestników. 

Grupa max 3 osoby

Koszt – 215 zł

Możliwe jest umówienie się na grę indywidualną, w uzgodnionym terminie, czas to ok 2,5 h koszt – 260 zł

informacje i zapisy: 

507.004.445

szymanderska@gmail.com