Warsztat Dwupunktu: Żyj nie czekając na życie. Niedziela 17 marca 2019, 11-18.

Każda chwila czekania na coś oddziela od życia. A przecież czekamy, tęsknimy za lepszymi światami, lepszymi doświadczeniami i lepszymi ludźmi. To czekanie, wypatrywanie „kwantowego cudu” ma sens tylko wtedy, gdy uznamy, że już jesteśmy w porządku, już teraz mamy wszystko, cały potencjał, ponieważ mamy… siebie. Już teraz. Dopiero z tego miejsca możemy tworzyć wymarzone światy bez niebezpieczeństwa, że zewnętrzne osiągnięcia będą naznaczone brakiem i niespełnieniem. Właśnie stąd płynie odwaga w pokonywaniu lęków i odważnego przechodzenia od marzeń do działania.

Jak by więc to było, gdybyśmy nie czekając uznali, że już teraz mamy wszystko, aby wyruszyć w drogę po więcej? Jak byśmy się wtedy czuli? Jak wyglądało by nasze życie, każdy dzień?

Zapraszamy na 7-mio godzinne szkolenie z metody Dwupunkt, prowadzone przez Renatę Arendt-Dziurdzikowską.

Pierwsze dwie i pół godziny będą poświęcone na objaśnianie metody – jest bardzo prosta. A później już będziemy „kwantować” wszystkie kwestie pomagające nam przestać „czekać na życie” i znaleźć w sobie odwagę do pójścia do przodu, w nieznane. Będziemy wyrażać intencję i łączyć się z polem kwantowym wszelkich możliwości. Nauczymy się udrażniać przepływ miłości i w nowy sposób doświadczać życia . Poznamy narzędzia do natychmiastowego, samodzielnego stosowania.
Dwupunkt – metoda generująca „cuda kwantowe”, narzędzie transformacji na miarę naszych czasów, wymyślonej kilkanaście lat temu przez dwóch genialnych lekarzy – Richarda Bartletta i Franka Kinslowa. Odkryli, niezależnie od siebie, że łączenie dwóch punktów (plus szczególny stan świadomości) powoduje zmianę, transformację. W centrum tej metody jest intencja płynąca z serca i połączenie świadomości z polem kwantowym wszelkich możliwości. Metodę oparli na odkryciach fizyków kwantowych – ta z kolei wiedza potwierdza prawdy duchowe znane we wszystkich tradycjach na Wschodzie i Zachodzie. To co obaj lekarze dodali do starożytnych duchowych nauk jest prostym zabiegiem – koncentracją świadomości na dwóch dłoniach, dotykających dwóch punktów równocześnie. Metoda jest świetna, bardzo skuteczna, coraz bardziej popularna w Europie, także jako metoda lecznicza (np. w Niemczech w Bawarii wykorzystywana w klinikach i gabinetach lekarskich i terapeutycznych). Generuje tak zwane „cuda kwantowe” (uzdrowione kręgosłupy, które nie mogły uzdrowić się latami, znikające guzki, rozwiązane problemy odnalezione miłości, niespodziewane propozycje, itd.itp) To tak, jakby transformacja, która kiedyś zajmowała nam kilka, kilkanaście lat, teraz – za sprawą tej metody – wydarzała się natychmiast albo w przeciągu kilku tygodni. Można przypuszczać, że w czasach tak gigantycznego przyśpieszenia rozwoju świadomości, dostaliśmy adekwatne narzędzie. Na szkoleniu uczymy się wchodzić w uzdrawiająca przestrzeń serca i wykonywać dwupunkt, abyśmy sami mogli generować „cuda kwantowe”.
Prowadzi Renata Arendt-Dziurdzikowska –trenerka rozwoju osobistego, certyfikowana coach, Mistrz NLP, absolwentka Studium Coachingu (Multi Level, Akredytacja Europejskiego Stowarzyszenia NLP), prowadzi coaching indywidualny i grupowy. W swojej pracy wykorzystuje także metodę „synchronizacji kwantowej,” opartą na odkryciach fizyków kwantowych, popularnie nazywaną dwupunktem. Dziennikarka, zajmująca się zagadnieniami psychologii, rozwoju wewnętrznego i duchowości, od lat związana ze „Zwierciadłem”. Laureatka I Nagrody w konkursie Ministra Zdrowia na najlepszą publikację prasową w sferze przeciwdziałania przemocy w rodzinie w 2000 roku. Autorka książek „21 portretów, czyli jak żyć tu i teraz”, „Tajemnice kobiet”, „Możesz odejść, bo cię kocham. O śmierci, pożegnaniach i nowym życiu.” Współautorka (z Wojciechem Eichelbergerem) książek: „Zatrzymaj się”, „Siedem boskich pomyłek”, „Mężczyzna też człowiek”, „Co z tym światem?”. A także (z Benedyktem Peczko) książek „Zrozumieć mężczyznę” i „Męski świat.” Autorka kilkuset wywiadów z ludźmi kultury i sztuki, terapeutami różnych szkół psychologicznych i mistrzami duchowymi. Uczyła się u wybitnych trenerów, m.in. Roberta Diltsa, Stephena Gilligana, Franka Farelly’ego, Berta Hellingera, prof. Mai Storch, Jona Kabat-Zinna, Franka Kinslowa, i innych.Prowadzi warsztaty, seminaria i wykłady, Kręgi Kobiet i Kobiece Grupy Nowej Świadomości, służące wzmacnianiu kobiecej siły. Interesuje się przekazami starych, mądrych kultur, szczególnie Indian Ameryki Północnej. W swojej pracy inspiruje się archetypowymi opowieściami, mitami i legendami różnych tradycji.
 
Cena : 269 zł, dla powtarzających warsztat dwupunktu 188 zł, praktycy dwupunktu mogą przyjść tylko na drugą część ok godz. 14.00, cena 161 zł
Zapisy: Diana Poteralska-Łyżnik, 695333035, kontakt@goodlifeacademy.pl
Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Zapraszamy!