Warsztat Dwupunktu – lekkość życia, 1.07.2018, 11-17

Czy życie może być lekkie? Czy możemy być wolni? Czy możemy żyć nie martwiąc się i nie troszcząc się zbytnio o przyszłość? Nie walcząc, nie rywalizując, nie osądzając i nie borykając się z przeciwnościami losu? Czy naprawdę mamy „problemy”? Czym są „niewidzialne zasoby”, które decydują o jakości naszych doświadczeń?

Dzięki metodzie dwupunktowej możemy dostroić się do kwantowego pola wszelkich możliwości, zsynchronizować się z „ukrytym porządkiem”. I w nowy sposób doświadczać życia.

Zapraszamy na 6-cio godzinne szkolenie z metody Dwupunkt z naciskiem na doświadczanie lekkości życia, prowadzone przez Renatę Arendt-Dziurdzikowską.

Pierwsze dwie godziny będą poświęcone na objaśnianie metody – jest bardzo prosta. A później już będziemy „kwantować” wszystkie kwestie pomagające nam poczuć lekkość w życiu. Będziemy wyrażać intencję i łączyć się z polem kwantowym wszelkich możliwości. Nauczymy się udrażniać przepływ miłości. Poznamy narzędzia do natychmiastowego, samodzielnego stosowania.
Dwupunkt – metoda generująca „cuda kwantowe”, narzędzie transformacji na miarę naszych czasów, wymyślonej kilkanaście lat temu przez dwóch genialnych lekarzy – Richarda Bartletta i Franka Kinslowa. Odkryli, niezależnie od siebie, że łączenie dwóch punktów (plus szczególny stan świadomości) powoduje zmianę, transformację. W centrum tej metody jest intencja płynąca z serca i połączenie świadomości z polem kwantowym wszelkich możliwości. Metodę oparli na odkryciach fizyków kwantowych – ta z kolei wiedza potwierdza prawdy duchowe znane we wszystkich tradycjach na Wschodzie i Zachodzie. To co obaj lekarze dodali do starożytnych duchowych nauk jest prostym zabiegiem – koncentracją świadomości na dwóch dłoniach, dotykających dwóch punktów równocześnie. Metoda jest świetna, bardzo skuteczna, coraz bardziej popularna w Europie, także jako metoda lecznicza (np. w Niemczech w Bawarii wykorzystywana w klinikach i gabinetach lekarskich i terapeutycznych). Generuje tak zwane „cuda kwantowe” (uzdrowione kręgosłupy, które nie mogły uzdrowić się latami, znikające guzki, rozwiązane problemy odnalezione miłości, niespodziewane propozycje, itd.itp) To tak, jakby transformacja, która kiedyś zajmowała nam kilka, kilkanaście lat, teraz – za sprawą tej metody – wydarzała się natychmiast albo w przeciągu kilku tygodni. Można przypuszczać, że w czasach tak gigantycznego przyśpieszenia rozwoju świadomości, dostaliśmy adekwatne narzędzie. Na szkoleniu uczymy się wchodzić w uzdrawiająca przestrzeń serca i wykonywać dwupunkt, abyśmy sami mogli generować „cuda kwantowe”.
Prowadzi Renata Arendt-Dziurdzikowska –trenerka rozwoju osobistego, certyfikowana coach, Mistrz NLP, absolwentka Studium Coachingu (Multi Level, Akredytacja Europejskiego Stowarzyszenia NLPt), prowadzi coaching indywidualny i grupowy. W swojej pracy wykorzystuje także metodę „synchronizacji kwantowej,” opartą na odkryciach fizyków kwantowych, popularnie nazywaną dwupunktem. Dziennikarka, zajmująca się zagadnieniami psychologii, rozwoju wewnętrznego i duchowości, od lat związana ze „Zwierciadłem”. Laureatka I Nagrody w konkursie Ministra Zdrowia na najlepszą publikację prasową w sferze przeciwdziałania przemocy w rodzinie w 2000 roku. Autorka książek „21 portretów, czyli jak żyć tu i teraz”, „Tajemnice kobiet”, „Możesz odejść, bo cię kocham. O śmierci, pożegnaniach i nowym życiu.” Współautorka (z Wojciechem Eichelbergerem) książek: „Zatrzymaj się”, „Siedem boskich pomyłek”, „Mężczyzna też człowiek”, „Co z tym światem?”. A także (z Benedyktem Peczko) książek „Zrozumieć mężczyznę” i „Męski świat.” Autorka kilkuset wywiadów z ludźmi kultury i sztuki, terapeutami różnych szkół psychologicznych i mistrzami duchowymi. Uczyła się u wybitnych trenerów, m.in. Roberta Diltsa, Stephena Gilligana, Franka Farelly’ego, Berta Hellingera, prof. Mai Storch, Jona Kabat-Zinna, Franka Kinslowa, i innych.Prowadzi warsztaty, seminaria i wykłady, Kręgi Kobiet i Kobiece Grupy Nowej Świadomości, służące wzmacnianiu kobiecej siły. Interesuje się przekazami starych, mądrych kultur, szczególnie Indian Ameryki Północnej. W swojej pracy inspiruje się archetypowymi opowieściami, mitami i legendami różnych tradycji.
 
Cena : 242 zł, dla powtarzających warsztat dwupunktu 179 zł, praktycy dwupunktu mogą przyjść tylko na drugą część ok godz. 13.30, cena 152 zł
Zapisy: Diana Poteralska-Łyżnik, 695333035, kontakt@goodlifeacademy.pl
Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Zapraszamy!