Masaże twarzy

 

Młoda twarz

Zdrowie

Głęboki relaks

Holistyczne terapie refleksologiczne

Refleksoterapia twarzy

Jest to unikalna holistyczna metoda przywracania równowagi energetycznej pomiędzy ciałem, umysłem a duchem. Następuje harmonijny przepływ energii i poprawa pracy narządów wewnętrznych, a co za tym idzie lepsze funkcjonowanie ciała. Jest to zabieg mający działanie terapeutyczne i kosmetyczne. Wpływa na stan skóry ale również bardzo silnie na emocje.

Czym jest refleksoterapia twarzy?

Na twarzy, podobnie jak na dłoniach i na stopach, znajdują się punkty oraz strefy, które poprzez centralny układ nerwowy i tzw. kanały energetyczne meridiany powiązane są z narządami wewnętrznymi oraz układami naszego ciała. Poprzez odpowiednią stymulację punktów i stref (uciskanie i masaż) następuje detoksykacja tkanek, polepszenie cyrkulacji krwi i limfy oraz pobudzenie przemian metabolicznych. Terapia sprawia, że ciało samo uruchamia procesy regulacji i regeneracji, co sprzyja zdrowieniu. Pod wpływem głębokich masaży zmieniają się nasze nawyki żywieniowe, przemiana materii, oczyszcza się ze złogów jelito grube. Dodatkowo, masaż zmniejsza opuchliznę, przywraca naturalny koloryt oraz witalność skóry, spłyca zmarszczki. Zabieg refleksoryczny wprowadza w głęboki stan relaksu, uwalnia od negatywnych emocji, pozwala na całkowite rozluźnienie, dodaje energii. Oczyszcza się ciało migdałowate, twór w mózgu odpowiedzialny za stan emocjonalny i radzenie sobie ze stresem. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, wskazany zarówno dla kobiet i mężczyzn jak i dzieci.

Wskazania: stres, zmęczenie psychofizyczne, bezsenność, napięcia emocjonalne, problemy z koncentracją, schorzenia neurologiczne, bóle głowy, lęki, napięcia stawu skroniowo-żuchwowego, zaburzenia hormonalne, problemy układu pokarmowego i oddechowego, obniżona odporność.

Zabieg trwa min. 45 minut. Koszt: 120 zł, przy cyklu 5 zabiegów cena 100 zł za zabieg

Japoński cosmolifting twarzy

Cosmolifting to jedna z najlepszych, nieinwazyjnych, naturalnych i bezpiecznych metod odmładzania twarzy. Jest alternatywą dla medycyny estetycznej. Metoda ta łączy w sobie głęboki masaż mięśni, drenaż limfatyczny oraz elementy refleksologii twarzy.

Czym jest japoński cosmolifting twarzy?

Jest to zabieg liftingująco-przeciwzmarszczkowy polegający na głębokim masażu mięśni i stymulowaniu poprzez ucisk punktów nerwowo-naczyniowych znajdujących się na twarzy. Zabieg ma działanie drenujące, poprawia kontur twarzy, ukrwienie, sprężystość i elastyczność skóry. Poprawia lokalne krążenie krwi i limfy a tym samym zmniejsza tendencję do opuchlizny twarzy i tzw. worków pod oczami. Zmarszczki i bruzdy widocznie się spłycają, skóra twarzy odzyskuje niezwykły blask, wygląda świeżo i zdrowo.Następuje dotlenienie i ujędrnienie skóry, eliminacja toksyn, rozświetlenie i odświeżenie. Jest to bardzo przyjemny i relaksujący zabieg, wpływający na zrównoważenie energetyczne całego organizmu. Zabieg polecany jest dla mężczyzn i kobiet w każdym wieku

Wskazania: zmarszczki, opadające kąciki ust i powieki, bruzdy nosowo-wargowe, zastoje limfy, opuchlizny, wiotkość skóry, przebarwienia, ogólne „zmęczenie” twarzy.

Zabieg trwa min. 45 minut. Koszt: 120 zł, przy cyklu 5 zabiegów cena za zabieg 100 zł

Obie metody terapeutyczne zostały opracowane i rozwinięte w wyniku długoletnich badań prowadzonych przez duńską refleksolożkę Lone Sorensen, która wykorzystała w swojej metodzie wiedzę ze współczesnej neurofizjologii, różne techniki masażu stosowane przez indiańskie plemiona z Ameryki Południowej oraz tradycję medycyny chińskiej i wietnamskiej. Prowadzi własny Instytut w Barcelonie Instituto de Reflexologia Podal y Facial Internacional.

Podczas masażu wykorzystywane są organiczne kremy, mineralne maseczki i glinki oraz naturalne olejki.

Anna Bany

Jestem z zawodu tłumaczką języka francuskiego, moją pasją są podróże, zdrowe odżywianie i rozwój osobisty. Od kilkunastu lat biorę udział w różnego rodzaju warsztatach i szkoleniach. Moje dłonie lubią tworzyć: w wolnych chwilach maluję obrazy oraz nałogowo gotuję, dla siebie, swoich dzieci i przyjaciół. To co robię, wypływa z potrzeby serca, a także z zamiłowania do zmian i różnorodności w życiu. Wszystko to skłoniło mnie do nauczenia się refleksologii. Jestem absolwentką Międzynarodowego Instytutu Refleksologii Twarzy i Międzynarodowego Studium Refleksoterapii – licencjonowanych szkół Lone Sorensen. Nowe umiejętności to nowe wspaniałe doświadczenia. Możliwość przyniesienia komuś ulgi w bólu, zmęczeniu, stresie, daje mi ogromną satysfakcję i radość. Dodatkowo odkryłam, że następuje swoista wymiana dobrej energii w chwili masażu, pomiędzy mną a osobą masowaną. Jest to niezwykłe bardzo duchowe doświadczenie.

Kontakt:  660 743 198