Monika zdjęcie profil do str małe

MA-URI

 

MA-URI® jest współczesną, holistyczną sztuką uzdrawiania, która czerpie z praktyk stosowanych w starożytnej Polinezji.

Masaż MA-URI® jest silnie energetyzujący, oczyszczający, pozwala na odczucie głębokiego relaksu, powoduje przypływ sił witalnych, dociera do emocjonalnych przyczyn różnych schorzeń.

Celem masażu MA-URI® jest osiągnięcie harmonii na różnych poziomach: fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym. Na poziomie fizycznym masaż wpływa korzystnie na poprawę krążenia krwi i limfy, reguluje poziom hormonów i procesy przemiany materii. Pozwala on uwolnić ciało z toksyn i napięć, stresu i lęku oraz wyzwolić umysł od niekorzystnych przekonań na temat świata i siebie samego, aby w końcu przywrócić osobę do stanu naturalnej witalności.

Jest to możliwe dzięki kombinacji dotyku, rytmu i oddechu praktyka, który masuje, tańcząc do odpowiednio dobranej muzyki.

 

Monika Wiktorow – licencjonowany praktyk MA-URI®, ukończyła trening modułu II: „MA-URI® Massage & Basic MA-URI® Bodywork Training” w Nowej Zelandii. Uczyła się u Katji i Hemiego Fox, którzy stworzyli system oparty na starożytnej polinezyjskiej wiedzy, dostosowany do współczesnej rzeczywistości. Poza masażem praktykuje również jogę wg metody BKS Iyengara, jest uczennicą Grzegorza Nieściera, obecnie jest w trakcie kursu nauczycielskiego u Henryka Liśkiewicza.

 

Masaż MA-URI

180 zł – 90min, przeznacz 2h

160 zł – 60min, przeznacz 1,5h