Łukasz Jasiński – refleksologia i masaż Breussa

Refleksologią zainteresowałem się, poszukując naturalnego sposobu na przywrócenie  organizmowi zdrowia i równowagi biologicznej. Zgłębiając temat, dowiedziałem się, że punkty znajdujące się na stopach i dłoniach łączą się ze wszystkimi gruczołami, organami i innymi częściami ciała. Umiejętna praca na tzw. refleksach stymuluje organizm do samoregeneracji, a powtarzanie zabiegów ma na celu doprowadzenie systemu do balansu biologicznego. Zdumiony możliwościami regeneracyjnymi ludzkiego ciała, podjąłem naukę w Polskim Instytucie Refleksologii prowadzoną przez Wandę Budzanowską-Bratko i Mirę Tarczyńską, gdzie fascynacja niezwykłym wpływem metody na cały organizm, przerodziła się w prawdziwą pasję i uświadomiła mi potrzebę niesienia pomocy innym poprzez  wykonywanie zabiegów na stopach.

Zachwycony skutecznością niekonwencjonalnych sposobów przywracania równowagi
w organizmie, podjąłem również naukę masażu metodą Breussa we Wrocławskim Centrum Kształcenia Fizjoterapeutów u dr n. med. Krzysztofa Aleksandrowicza.

Masaż Breussa to energetyczno-manualny masaż pleców, który pozwala na usunięcie blokad organicznych i energetycznych. Polega on na delikatnym masowaniu okolic kręgosłupa przy pomocy olejku z dziurawca i specjalnego pergaminu, co działa rozluźniająco, tym samym łagodzi ból pleców i wspomaga regenerację dysków międzykręgowych.

Moją misją jest pomaganie ludziom, poprzez pobudzanie ich organizmów do samoregeneracji i samouzdrowienia.

W wolnym czasie lubię przebywać na łonie natury, obozując w lesie, daleko od miejskiego zgiełku, gdzie uczę się rozpoznawać i stosować zioła oraz doskonalić techniki bushcraftu.

Ceny zabiegów; 120 zł za 1h

KONTAKT

Łukasz Jasiński

729 991 613

refleksolog.jasinski@gmail.com