ja z drzewa

LOMI LOMI NUI

 

LOMI LOMI NUI

hawajski masaż świątynny i szamańska praca z ciałem.

Tatiana Cichocka, która wykonuje ten masaż mówi:

 „Jest wiele rodzajów lomi lomi. Moją nauczycielką i mentorką jest Susan Pa’Inu Floyd z Hawajów, która uczyła się go od hawajskich mistrzów. Ten rodzaj uzdrawiającego zabiegu wykonywany był jedynie w świątyniach przez kapłanów i zarezerwowany dla wodzów. Dziś mogą go doświadczać wszyscy. 
To energetyczny, głęboko relaksujący masaż całego ciała. Dotyk pełen szacunku, bezwarunkowej akceptacji, miłości i uważności. Uwalnia stresy, zablokowaną energię, ból fizyczny i emocjonalny, choć sam masaż nie jest bolesny – wręcz przeciwnie, to niezwykle przyjemne doznanie. Rozpuszcza bloki na wszystkich poziomach: mentalnym, fizycznym, emocjonalnym i duchowym. Każdy masaż jest niepowtarzalny, choć oczywiście istnieje pewien repertuar technik, których używam podczas zabiegu. Jednak to Twoje ciało prowadzi moje ręce, podpowiada, czego potrzebuje w danej chwili, by się uzdrowić. Lomi lomi nui to spotkanie. Masując towarzyszę Ci w podróży do siebie, w drodze po zdrowie, energię, radość i witalność.”

Cena: 270,- (cały zabieg trwa około 3 godzin). Zapisy tel 601805049, lub Good Life Academy 695333035

Tatiana prowadzi również sesje indywidualne polegające na oczyszczaniu i przecinaniu połączeń energetycznych między ludźmi, zdejmowaniu projekcji, uwalnianiu energii uwięzionej w toksycznych relacjach, zmianie wzorów rodzinnych i zapisów na poziomie DNA, pracy z przodkami, poprzednimi wcieleniami, ograniczającymi przekonaniami na głębokim poziomie. Pracuje intuicyjnie, z ciałem, wyobraźnią, energią, ruchem i dźwiękiem, z wysokimi energiami oraz świętymi płomieniami metodą Sage Emery.

Tatiana Cichocka

Nauczycielka i praktyk hawajskiego świątynnego masażu lomi lomi. Pasjonuje się tańcem, mindfulness, szamanizmem i duchowością. Pracuje z oddechem, dźwiękiem, ciałem oraz energią – między innymi metodami Sage Emery, prowadzi warsztaty i ceremonie – kończy dwuletnie studium Center of Sacred Studies prowadzone przez 13 Rdzennych Babć. Uczestniczy w kręgach Kobiecej Starszyzny. Uważa się za położną duszy – uwielbia towarzyszyć ludziom na duchowej ścieżce.


Jest trenerką Living Dance Form, od 8 lat tańczy również 5 rytmów oraz Movement Medicine – obecnie kończy trening nauczycielski. Zainicjowała i współorganizuje Freedance – wieczory tańca przy muzyce bębnów na żywo.
Tłumaczka i dziennikarka od wielu lat współpracująca z pismami lifestylowymi, głównie ze Zwierciadłem. Jej pasją są rozmowy z ludźmi oraz mity kultury. Jest współautorką książek „Bajki rozebrane” oraz „Porozmawiajmy o seksie”.

 

W Good Life Academy prowadzi również wieczory z tańcem: Stąpam lekko cieszę sie życiem.