Kurs Funkcjonalnej Terapii Trzewi, 30.11-2.12.2019

Funkcjonalna Terapia Trzewi na bazie Starosłowiańskiego Masażu Brzucha

– Kurs 3-dniowy. Prowadzi Władek Batkiewicz.

Zaparcia, biegunki, zespół jelita drażliwego, kolki jelitowe u dzieci, gazy, bóle i wzdęcia brzucha, problemy z trawieniem, zgaga, nieprzyjemny zapach ust, bolesne miesiączki, problemy z oddawaniem moczu czy wreszcie problemy z prostatą, a także problemy z kręgosłupem, stawami rąk i nóg, problemy z otyłością – te wszystkie dolegliwości mogą być objawem zaburzenia pracy narządów wewnętrznych jamy brzusznej. Ich przyczyną najczęściej jest nadmierny stres, błędy żywieniowe, zaburzenia równowagi flory bakteryjnej i pasożyty, a także choroby z którymi należy iść do lekarza. Ale przyczyny mogą tkwić również w czynnościowych napięciach narządów, otrzewnej, krezek, zaburzeniach krążenia krwi, limfy, żółci, soku żołądkowego i soku trzustkowego. Udowodniono, że problemy z brzuchem mogą być przyczyną napięć emocjonalnych, stanów lękowych, a nawet depresji.

Prawie każdej z chorób ciała towarzyszy napięcie struktur jamy brzusznej.

A więc jeżeli chory brzuch może przyczyną wielu problemów nie tylko fizycznych, ale również emocjonalnych, to warto dbać o jego dobrą kondycję. Ojciec medycyny Hipokrates twierdził, że wszystkie choroby zaczynają się od brzucha. Znakomicie rozumieli to słowiańscy uzdrowiciele, którzy opracowali unikatową w świecie terapię. Polega ona na delikatnych uciskach poszczególnych narządów, w ściśle określonej kolejności.

Czy jest to metoda skuteczna?

Tak, gdyż na ziemiach słowiańskich stosowana była od wieków.

Czy jest to metoda bezpieczna?

Tak, pod warunkiem, że wykonywana jest we właściwy sposób.

Czy jest to metoda prosta?

Tak, ale musi być wykonana prawidłowo, delikatnie, w połączeniu ze stanem koherencji serca.

Czy można się tej metody nauczyć samemu z książki?

Tak, ale nigdy się nie dowiesz, czy rzeczywiście prawidłowo wykonujesz terapię.

 

Kto może nas nauczyć tej terapii?

Władysław Batkiewicz.

Gdzie i kiedy można się tego nauczyć?

w Warszawie, ul. Paryska 6/8, Good Life Academy, podczas 3-dniowego Kursu FTT, w dniach od 30 listopada do 02 grudnia br., w godz. od 9.00 do 18.00 w pt. i sob. oraz od 9.00 do 15.00 w niedzielę.

Jeżeli chcesz sobie pomóc i nauczyć się mądrości starożytnych Słowian, wzbogaconej o doświadczenia naukowe XXI wieku, to zapraszamy na Kurs Funkcjonalnej Terapii Trzewi na bazie Starosłowiańskiego Masażu Brzucha.

 

Renata i Władysław Batkiewicz

WWW.funkcjonalnaterapiatrzewi.pl

Telefon kontaktowy +48 730 666 736

e-mail: batkiewicz.rw@gmail.com