Matki klanowe

Krąg kobiet – Matki Klanowe

Spotkanie Kręgu Kobiet  – środa, 16 i 23 listopada o godzinie 18.30.

 

Krąg kobiet – Matki Klanowe

Koncepcja Siostrzeństwa, wzajemnego wspierania się i wspólnego odkrywania naszej kobiecej duchowości, tego co tak naprawdę karmi naszą duszę, stała się myślą przewodnią spotkań Kręgu Kobiet. Stopniowo przywracamy naszą wewnętrzną równowagę i harmonię, uzdrawiamy naszą zranioną i zawstydzaną małą wewnętrzną dziewczynkę i budujemy wewnętrzną dojrzałą kobietę. Uczymy się kierować intuicją i przeczuciami, radzić sobie z emocjami i troszczyć się o siebie samą.

Inspiracją są opowieści trzynastu Klanowych Matek spisane przez Jamie Sams. Każda z Matek przekazuje swoją uzdrawiającą, pełną mocy prawdę w poetyckiej, baśniowej formie.

Podczas  naszych spotkań kolejno omawiamy każdą opowieść i czerpiemy z niej nauki bliskie naszej kobiecej duszy. Wracamy do źródeł naszej kobiecości. Dzielimy się naszą mądrością, budujemy siostrzeństwo i wspieramy się wzajemnie.

Narzędzia: wizualizacje, ćwiczenia, praca z ciałem, taniec, śpiew i podróże wewnętrzne przy bębnie.

Spotkania odbywają się raz w miesiącu w wyznaczone środy/czwartki w godzinach 18.30 – 22.00. 

Prowadzące:

Alicja Bednarska doradca rozwoju potencjału osobistego, absolwentka Instyutu Świadomego Życia, praktyk integracji i transformacji oddechem, NLP, Panoramy Społecznej, uczyła się w u Nemi Nath w Breathconnection w Australii, u Mariny Sisson w IAP w Nowej Zelandii, u Daana van Kampenhouta w Berlinie ostatnio brała czynny udział w Zgromadzeniu Rdzennych mieszkańców obu Ameryk w Cantona Meksyk. Uczyła się także u nauczycieli z USA, Hawajów, Niemiec, Wenezueli, Holandii,. Szwajcarii i Anglii. Od ponad piętnastu lat tworzy kręgi kobiece. Zasiada w Kręgu Starszyzny Kobiet.Od ubiegłego roku wydaje kalendarz Spirala tworzony przez kobiety dla kobiet, z tekstami i obrazami ponad 50 autorek sięgającymi do korzeni naszej duchowości. W Warszawie od 15 lat prowadzi ośrodek rozwoju duchowego Berckana. www.berckana.pl; e-mail alicja@berckana.pl; tel. 606 133 121; 606 132 321.

Diana Poteralska-Łyżnikcoach, inspiratorka rozwoju osobistego, arteterapeutka, z zamiłowania adeptka szamanizmu, prowadzi Good Life Academy – ośrodek terapii holistycznych i rozwoju osobistego. Więcej www.goodlifeacademy.pl, 

Zgłoszenia: e-mail alicja@berckana.pl, tel. 606 133 121 oraz kontakt@goodlifeacademy.pl tel. 695333035

Gdzie: Good Life Academy, Warszawa ul. Paryska 6/8.

Koszt: 50 pln.