high-def-woman-tree-compressed

Kobiece poczucie własnej wartości. Kaszuny k/Ornety 11-18 sierpnia 2018.

Być jak Drzewo

miedzy Ziemią a Niebem.

Uznaję własne, naturalne prawo do życia w radości i spełnieniu.

Świat zewnętrzny wywiera na nas presję. Mamy być wspaniałe, wyjątkowe, piąć się coraz wyżej i odnosić sukcesy w każdej dziedzinie naszego życia.

Często same mamy do siebie pretensje, że nie jesteśmy takie, jak otoczenie od nas oczekuje. Ale gdzieś głęboko coś w nas woła, że to nie tak, że to nie moja ścieżka, że moje wartości i potrzeby są inne, głębsze.

Czym nasze kobiece poczucie własnej wartości różni się od poczucia wartości mężczyzn?

Jeśli masz problem z określeniem tego co naprawdę chcesz, jeśli czujesz, że nie znasz i nie wykorzystujesz swojego potencjału i często usuwasz się w cień. Nie stoisz za sobą, za swoją prawdą i nie doceniasz tego co już osiągnęłaś. To ten wyjątkowy tydzień spędzony z innymi kobietami jest dla Ciebie.

Podczas warsztatu będziemy odkrywać gdzie i kiedy zachwiane zostało nasze poczucie własnej wartości. Będziemy krok po kroku uzdrawiać traumy, zmieniać wzorce i przekonania, odnajdywać swoje zasoby, przywracać zagubione cząstki duszy. Będziemy budować pozytywny obraz siebie, odzyskamy poczucie własnej wartości z jakim się urodziłyśmy. Będziemy budować oparcie w sobie i swoim rodzie. Nauczymy się wspierać inne kobiety i czuć się przez nie wspierane budując siostrzaność. Będziemy pielęgnować swoje talenty, umiejętności i postawy, które pozwolą nam czerpać energię Matki Ziemi i Ojca Nieba. Być w nieustannym przepływie jak piękne i mocne drzewa.

 Co Cię czeka:

Krąg kobiet, ceremonie kobiece, medytacja, wizualizacja, arteterapia, malowanie, psychobiologia, vision quest, techniki i ceremonie szamańskie, taniec, śpiew, kontakt z naturą i żywiołami, budowanie relacji z własnym ciałem, gimnastyka słowiańska dla kobiet, joga, joga śmiechu, odpoczynek.

Diana Poteralska-Łyżnik – Coach, doula, arteterapeutka, liderka jogi śmiechu, instruktorka gimnastyki słowiańskiej, konsultantka Feng Shui, BaZi i ZeRi, adeptka szamanizmu. Prowadzi sesje terapii regresyjnej LFT , psychobiologii oraz pola informacyjnego TimeWaver. Jako Diet Coach pomaga zmieniać nawyki żywieniowe, prowadzi odkwaszanie organizmu, detoksy i suplementację. Założycielka Good Life Academy – centrum jogi, terapii holistycznych i rozwoju osobistego. Prowadzi kręgi, warsztaty i ceremonie dla kobiet.

Termin: 11–18 sierpnia 2018 roku, zapoznawczy krąg – sobota godz.16

Gdzie: Spiżarnia Kaszuny k/Ornety, położona nad własnym jeziorem w otoczeniu lasów na Warmii, przepyszna wegetariańska kuchnia Teresy

Koszt: 881 zł + koszty pobytu i pełnego wyżywienia 665 zł, przy wpłacie zaliczki do 30 czerwca niższa cena warsztatu 800 zł

Kameralna grupa max 10 osób. Ilość miejsc ograniczona.

Miejsce rezerwuje przedpłata  zaliczki (200 zł) do 23 lipca 2018 r na konto: Good Life Academy Diana Poteralska-Łyżnik nr 27114020040000310258051062 (z dopiskiem KPWW 11-18.08) oraz zgłoszenie telefoniczne lub e-mailem.

Good Life Academy tel. 695333035, kontakt@goodlifeacademy.pl