Kasia Faliszewska – Manprem Kaur

Kasia Faliszewska, Manprem Kaur : joga kundalini

Kilka lat temu, nieświadoma różnych ścieżek jogi, trafiłam na zajęcia jogi kundalini. Od pierwszych zajęć czułam, że wszystko co się tam dzieje jest dla mnie: oddech, ruch, relaks i medytacja zawarte w każdym spotkaniu, skomponowane tak aby wsłuchać się w siebie i poczuć przepływ energii. Widziałam zmianę, która się we mnie dokonuje, byłam lekko oszołomiona i jednocześnie zachwycona. Bardzo chciałam zostać nauczycielem, aby móc dzielić się swoim doświadczeniem z innymi 
Skończyłam kurs nauczycielski jogi kundalini certyfikowany przez Kundalini Research Institute oraz studia podyplomowe na warszawskim AWFie „Relaksacja i joga” oparte na hatha jodze. Tam spotkałam się z wiedzą z zakresu anatomii, kinezjologii i profilaktyki wad postawy przy wykorzystaniu asan. Bardzo cenię sobie wiedzę zdobytą podczas studiów na AWFie, jednak nieustająco joga kundalini jest bliższa mojemu sercu.
Jest we mnie dużo wdzięczności za to, że na swojej drodze spotkałam wspaniałych nauczycieli, przyjaciół, ludzi którzy pomogli mi dotrzeć do miejsca w którym jestem. Ponieważ cały czas jestem w drodze, ważne są dla mnie wszystkie spotkania.

Joga Kundalini: środy 19.00-20.30
tel. 501794489