Joanna Szymanderska

To co zawodowe i to co prywatne splata się w strumień zdarzeń, myśli, uczuć i emocji kształtujących osobę. Kolejne chwile, których doświadczamy sprowadzają zmianę lub wzmacniają stan z chwil poprzednich, tworząc to co nazywamy teraz.
Teraz jestem psychoterapeutką, pracuję zgodnie z autorskim podejściem Terapia SAS. SAS to Szacunek – Akceptacja – Siła. W pełni akceptując siebie i otaczający nas świat, szanując go takim jaki jest odnajdujemy wewnętrzną siłę, która pozwala.bezpiecznie i w pełnym zaufaniu zaprosić do naszego życia Radość, Szczęście i Miłość.
Oto kilka chwil, które miały wyraźny wpływ na moje teraz: Skończyłam psychologię (UW) specjalizując się w psychoterapii i psychologii dziecka, po drodze studiowałam filozofię i prawo. Byłam dziennikarką, działałam społecznie i politycznie. Pracowałam w PRze i tworzyłam warsztaty międzykulturowe dla dzieci uchodźców. Ukończyłam Studium psychoterapii Zorientowanej na Proces, zaawansowany kurs ustawień systemowych, kursy Theta Healing w stopniu zaawansowanym. Zdobywaniu wiedzy i umiejętnoścc towarzyszył i towarzyszy nieustannie, proces osobistego rozwoju psychologicznego i duchowego. Moje podejście w terapii mieści się w nurcie psychoterapii transpersonalnej.

Prowadzę:
Warsztaty z grą Satori
Indywidualne spotkania z grą Satori
Indywidualne ustawienia systemowe
Sesje Theta Healing
Psychoterapię indywidualną (Terapia SAS)

Więcej dowiesz się: www.szymanderska.pl
możesz też zadzwonić 507.004.445