„Jestem, tworzę” – warsztaty twórcze dla dzieci. 25.05.19, g.10-13.

Fantazja dzieci ,ich dociekliwość i pomysłowość nie znają granic. Zabawa poprzez sztukę stwarza sposobność do wykorzystania tej twórczej energii. Pozwalając jej swobodnie popłynąć ,daje dużo radości i satysfakcji ,a przy okazji bardzo często przynosi zaskakujące rezultaty w postaci wspaniałych “dzieł”.

Proces twórczy stymuluje wyobraźnię i wrażliwość dziecka ,rozwija samoświadomość ,uczy podążania za swoimi uczuciami ,odkrywania i doświadczania samych siebie .Pozwala także na lepsze komunikowanie się z otoczeniem i przejawianie się w świecie w kreatywny sposób.

Tworzenie w grupie sprzyja otwartości ,uczy tolerancji ,wymiany i dzielenia się z innymi ,tym wszystkim ,co w sobie nosimy. Wspólne twórcze działanie jest dla dzieci niezwykle cenne ,wspierające i budujące.

Podczas warsztatu poznamy lepiej siebie ,zanurkujemy w głębiny naszej wyobraźni i poszperamy w marzeniach.

Stworzymy obiekty -AUTOPORTRETY- takie nasze znaki osobiste.

Poszukamy odpowiedzi na pytania:Co sprawia mi radość? Co mnie zachwyca i wzrusza? Jaki jest mój ulubiony kolor, pora roku, roślina ,lody? Co w sobie lubię? O czym marzę? W czym jestem świetny i co sprawia, że czuję się szczęśliwy? I jak mogę o tym wszystkim opowiedzieć innym? Wyrazić siebie. Jakich użyć kolorów, kształtów, faktur i znaków? Przekonamy się, że jesteśmy wyjątkowi i niepowtarzalni, a wszystkie największe skarby nosimy w sobie.

Zapraszam do wspólnej twórczej zabawy.          

Agnieszka Grymowicz

Ukończyłam Instytut Sztuki i Kultury Plastycznej WSP w Zielonej Górze (obecnie Uniwersytet Zielonogórski), dyplom w pracowni Fotografii ,oraz Warszawską Szkołę Fotografii. Moim ulubionym środkiem wypowiedzi artystycznej jest fotografia, a w szczególności eksperymentowanie w technice luksografii.

Data: 25.05.2019, godz.10-13

Miejsce: Good Life Academy, ul.Paryska 6/8 Warszawa

Wiek: 6-14 lat

Cena: 40 zł

Informacje i zapisy: Agnieszka Grymowicz, tel. 602 758 317 , agnieszkagrymowicz@op.pl