gimnastyka słowiańskich kobiet

Gimnastyka Słowiańskich Kobiet

 

Gimnastyka Słowiańskich Kobiet – 27 ćwiczeń, naładowanych energią dla kobiet.

Wtorki i czwartki 18.00-19.00. Przerwa wakacyjna do końca sierpnia. 

Prowadzi Diana Poteralska-Łyżnik

 


Z punktu widzenia ENERGETYKI – ćwiczenia oczyszczają i poszerzają kanały energetyczne, zwiększają potencjał. Z punktu widzenia PSYCHOLOGII – przyczyniają się do wzmocnienia „słabych punktów” w nas, poprawiają samoocenę i psychologiczną stabilność, wiarę w siebie i zwiększają intuicję. Z FIZYCZNEGO punktu widzenia poprawiają szczupłość sylwetki, piękną i wzmocnioną formę brzucha.
Zajęcia polepszają kształt piersi (zaobserwowano poprawę po ciąży, karmieniu piersią, zmienia się rozmiar), korygują postawę, pomagają chronić zdrowie kobiety, pomagają w problemach zajścia w ciążę, przy menopauzie i bolesnym miesiączkowaniu.
Zaobserwowano wpływ na życie intymne. Wzmacniają się mięśnie gładkie pochwy oraz zwiększa się energetyczny potencjał kobiety. Zwiększa się seksualność i atrakcyjność. Kobieta osiąga dużą przyjemność w relacjach seksualnych, z tego wynika większa przyjemność dla jej partnera.
Z punktu widzenia KARMY, kobiety znajdują swoje połowy, wychodzą za mąż, rodzą dzieci i odnajdują swoje przeznaczenie i cel w życiu. Otwiera się podświadoma pamięć pokolenia, przychodzi nowa informacja i energia rodu.
Uczestniczyć w warsztatach i zajęciach mogą kobiety i dziewczyny w każdym wieku oraz z różną kondycją. Praktyki wspaniale pomagają kobietom w ciąży przygotować się do porodu oraz macierzyństwa.

Cena za zajęcia 30 zł w karnecie 25 zł