Diagnoza życiowych możliwości. 17-18 marca 2018, 10-18.

Zapraszamy na warsztaty – samodoskonalenia psychiczno-duchowego, poprzez możliwość dotarcia do prawdy o sobie, na poziomie świadomym, oraz na poziomie podświadomym – do której, bez narzędzi nie mamy dostępu.

Starasz się ze wszystkich sił, a mimo to, czujesz, że ograniczenia hamują Cię. Jeśli szukasz sposobu na dotarcie do źródeł zniewalającego poczucia braku wartości, braku bezpieczeństwa, trudności wybaczenia np. rodzicom i innym osobom, twoje życie osobiste wypełnia pustka, zmagasz się z brakiem realizacji zawodowej lub pragniesz rozwijać się duchowo – zapraszam na warsztaty.

ŚWIADOMOŚĆ – potrzebujesz wiedzieć co poprawić.

SAMOOBSERWACJA – potrzebujesz wiedzieć, jakie myśli i wybory tworzą błąd i kiedy on powstaje.

AUTOKOREKTA – potrzebujesz wiedzieć, jak postępować prawidłowo, by przekroczyć ograniczenia.

Sprawdź jak zmieni się twój świat, kiedy nauczysz się aktywnej praktyki wprowadzania swojego umysłu na właściwe tory, co da ci możliwość lepszego radzenia sobie z problemami, emocjami i zdrowiem ciała fizycznego. Harmonia pomiędzy umyłem, ciałem i Duszą prowadzi do wzrostu mocy wewnętrznej. Jej brak powoduje zakłócenia w życiu.

Warsztaty powstały w oparciu o własną, długoletnią praktykę oraz z inspiracji prac Davida R. Hawkinsa i jego Mapy Świadomości – diagnozowanej przez niego metodą kinezjologiczną, a w mojej interpretacji znacznie skuteczniejszą metodą – gdzie posługujemy się wahadłem.

Diagnozę wykonuje się wahadłem na przygotowanych przeze mnie wykresach. Gwarantuję, że tej umiejętności w prosty sposób, potrafi nauczyć się każdy. Poruszamy się jedynie tu i teraz, nie wchodzimy w żadne odlotowe teorie.

WYOBRAŹ SOBIE – co by było gdybyś miał dostęp do prostych odpowiedzi tak – lub – nie na każde pytanie które chciałbyś zadać?

Warsztaty to:

  • nauka prostej i swobodnej pracy wahadłem,
  • praktyka na życiowych przykładach, która pozwoli uzyskać dostęp do informacji o Twoich możliwościach oraz o tym, co służy Twojemu rozwojowi lub rozpoznawać czynniki szkodliwe i niekorzystne (osoby w Twoim otoczeniu, praca, miejsca, choroby, szkodliwe dla Ciebie pożywienie),
  • zapoznanie się z prostą techniką oczyszczania swojej energii, przywracającą harmonię w ciele i umyśle,
  • Mapa Poziomów Świadomości – omówienie wszystkich poziomów i ich wpływu na nasze życie. Wstęp do diagnozy i interpretacji.

TERMINY (CZĘŚĆ PIERWSZA):

17-18 MARCA, GOOD LIFE ACADEMY, WARSZAWA, UL. PARYSKA 6/8

Informacja i zapisy: tel. 602 266 486, lub 695333035, kontakt@goodlifeacademy.pl

Koszt warsztatów: 500 zł.

Aby wziąć udział w warsztatach proszę o telefoniczne zgłoszenie, oraz dokonanie przedpłaty (w kwocie 200 zł) na podany poniżej numer konta.

Dane do dokonania wpłaty znajdują się w zakładce KONTAKT

Więcej szczegółów na: http://diagnozamozliwosci.pl/pl/25-warsztaty

Prowadząca: Irena Zaremba

Od 12 lat pomagam ludziom wprowadzać ich życie na właściwe tory, dzięki metodzie Diagnoza Życiowych Możliwości.

Oparłam ją o własne doświadczenia z pracy z pacjentami (masaże, diagnozy, oczyszczanie energetyczne, doradztwo życiowe, numerologia, radiestezja). Dzięki wszechstronnemu podejściu, mam możliwość wielopłaszczyznowej obserwacji człowieka i jego losu. Korzystam również z nauk wielkich autorytetów, u których szkoliłam się na warsztatach, lub z których osiągnięciami zapoznałam się w czasie swojej praktyki. Są to m.in.: David R. Hawkins (Mapa Poziomów Świadomości – w mojej metodzie diagnozowanie odbywa się wahadłem), Siergiej Łazariew, Bert Hellinger (w mojej metodzie ustawienia rodzinno – karmiczne wykonujemy znacznie prościej, czyli wahadłem), Lise Bourbeau czy nauki Ho Oponopono – dające cudowne możliwości wybaczania i uczące odpuszczania w naszym życiu wszystkiego, co zbędne. Dzięki czemu, możemy podążać do dojrzałości i rozwoju mocy wewnętrznej.

Przekładając te wszystkie osiągnięcia na wykonywanie samodzielnej diagnozy wahadłem, dajemy sobie możliwość, aby świadoma praca ze sobą, mogła stać się codziennym, radosnym rytuałem, a nie toczeniem kamieni pod górę. A przede wszystkim prowadzi do trwałych zmian, co często trudno nam osiągnąć innymi metodami.

Zapraszam!